Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi van akkor ha nem tudom...

Mi van akkor ha nem tudom megoldani a feladatot?

Figyelt kérdés

Emelt matek szóbelin meg kell oldani egy feledatot.

Ha mondjuk neki sem tudok fogni, akkor csak nem kapom meg rá a 8 pontot, vagy megbukok?

Mert a javítás útmutató úgy fogalmaz, hogy: "a feleletben feltétlenül szerepelie kell:

-Egy definíciónak

-Egy tételnek és bizonyításának

-A feladat megoldásának

-Matematikatörténeti vonatkozásnak vagy alkalmazásnak"



2018. jún. 5. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha nem megy, a tanár segít elindulni a megoldásban, akkor annyi hogy nem kaphatod meg a feladatra mind a nyolc pontot, viszont, ha utána magadtól megy, hetet akár szerezhetsz. Egyébként elvileg olyan nehézségűek szoktak lenni mint az írásbeli első részében levőek, szóval nem vészes.
2018. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bocsáss meg, nem válaszoltam a kérdésedre. Nem buksz meg. Csak akkor bukhatsz meg szóbeli miatt, ha az önmagában 12% alatt van.
2018. jún. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!