Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ma tudtam meg a töri érettsegi...

Fazekas Zoli kérdése:

Ma tudtam meg a töri érettsegim nm lett túl jó. Oktoberben tehetek ujra erettsegit belole? Penz nm erdekel.

Figyelt kérdés
2018. jún. 5. 11:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen! Semmi akadálya!
2018. jún. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként szóbelivel még sokat javíthatsz. Annak idején én is 20%-ot tudtam vele javítani. Szóval még me készülj az októberre!
2018. jún. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Hát ki lehet számítani, hogy max. hány százalékot lehet összehozni a szóbelivel, de ha már őszre készül, akkor gondolom, hogy az sem elég.


Amúgy igen, ha már van érettségid, akkor bármelyik vizsga időszakban, bármilyen tárgyból, bármilyen szinten újra lehet érettségizni. Fizetni kell érte, idén ez 21.000 forint középszinten és 35.000 emelt szinten. Az oktatas.hu-n mindent megtalálsz, ami ezzel kapcsolatos.

2018. jún. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
megvan mar igy is a 3 as de nekem tobb kellene egyetem miatt , szóbelivel lehet 4 es is , de 66% is bazi keves szerintem majd oktoberben javitok..
2018. jún. 5. 11:42
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, de attól még a bizonyítványodban a mostani eredmény fog szerepelni, az újról csak tanusítványt kapsz, tehát csak akkor van értelme megismételni, ha a töri az egyik tárgy a kettő közül, aminek az eredményét elfogadják.
2018. jún. 5. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!