Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Aki csúszott egyetemen/fősulin...

Aki csúszott egyetemen/fősulin egy fontos tárgy miatt évet, az tudna segíteni?

Figyelt kérdés
Elsős vagyok. Egy fontos tárgyból nem kaptam aláírást most második félévben. Van pár tárgy ami rá épül. Szerintetek érdemes felvennem vizsgakurzusra őszre,viszont akkor az őszi anyaggal együtt tanulnám (dupla anyag) vagy inkább tavasszal vegyem fel ujra azt a tárgyat?Természetesen a ráépülőket igy se és ugy se tudnám összel felvenni. Melyikkel csúszok el kevésbé? Köszi!
2010. jún. 15. 23:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem értem, hogy miért nem a csoporttársaidtól kérdezed meg, vagy a felsőbb évesektől, azt se tudjuk, milyen tantárgyról van szó, egyébként meg mi szól amellett, hogy ne vedd fel következő félévben, könnyebb szerintem már nem lesz, nem igaz?
2010. jún. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálatok nincs olyan hogy szeptemberben csinálod meg a VK-t? És akkor még felveheted a ráépülőket.
2010. jún. 16. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk az UV hét aug. utolsó hete, te nem tudsz akkor levizsgázni belőle?
2010. jún. 16. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha nincs olyan lehetőséged, amit az előző válaszolók írtak (nálunk sincs ilyen), akkor vedd fel vizsgakurzusnak, szerintem veszteni nem fogsz vele, ha meg összejön, akkor örülhetsz, mert talán gyorsabban pótolhatod az elmaradásokat.
2010. jún. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ajánlom a vizsgakurzust, feltéve, ha összejön.

A ráépülők közül csak azokat veheted fel együtt, amiknek gyenge előfeltétele. Elvben ebből előbb kell vizsgáznod, mint a többiből, de nem tudom, hogy ezt nálatok mennyire veszik szigorúan.

2010. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!