Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerkesztettem egy kéoet egy...

Szerkesztettem egy kéoet egy tanáromról és kiderült lehet belőle gáz?

Figyelt kérdés
Egy osztálycsoportba küldtem egy másik osztálytársammal szexuális tartalmú szerkesztett képeket az osztályfőnökről, ezt elmondta egy osztálytársunk a tanárnak és megmutatta neki a csoportot. Lehet ebből valami baj?

2018. jún. 10. 22:02
 1/5 A kérdező kommentje:
Bűncselekménynek minősül ez a tett?
2018. jún. 10. 22:03
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
akár lehet is. a helyében minimum egy figyelmeztetőt, de akár egy fegyelmit is indítanék.. de igazából fel is jelenthetne. csak a legtöbb ember arra már nem venné a fáradtságot.
2018. jún. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

az osztálytársad megéri a pénzét... ilyen csoportok meg gagek mindenhol vannak .

HA a tanár normális max röhög ezen. De az osztálytársatkkal súlyosan el kell beszélgetni. Látszólag jól megy neki a "nyalás"

2018. jún. 10. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a kép szerkesztő is nyalta volna :D
2018. jún. 11. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez egyrészt a kép minőségén függ, hogy mennyire trágár, másrészt, hogy az ofőd veszi-e a fáradtságot a felejelentéshez.


Annyit mondok, hogy a saját érdekedben remélem , hogy nem olyan tárgyat tanít, amiből kötelező érettségizni és csak úgy kerülheted meg, ha emeltezel belőle.


Jó tanács: az ilyet legközelebb mutasd meg 1-2 havernak telefonról és elkerülöd, hogy az ilyen seggnyalók beköpjenek.

2018. jún. 11. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!