Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Okj-s kèpzésről bővebben?

Shadow245 kérdése:

Okj-s kèpzésről bővebben?

Figyelt kérdés
Esti iskolarendszerű kèpzèsben vègeztem egy kèpzèst, de nem vizsgàztam ès nem is akarok. Nincs tanulószerződès. Semmi ilyen. Nincs önköltség. Nem baj ha nem vizsgàzok le?? Nem is akarok. Van következmènye?? Voltatok így??

2018. jún. 11. 16:42
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
Nincs semmilyen következménye a te saját hibád hogy ha mar végig jártad utana annyira nem voltál képes hogy csinálj egy vizsgát
2018. jún. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2018. jún. 11. 16:54
 3/7 anonim ***** válasza:
Melyik szakma ?
2018. jún. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

De akkor nem lesz

bizi

2018. jún. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Bizit kapok 🙂 hogy elvègeztem....nem okj-t.
2018. jún. 12. 06:38
 6/7 TappancsMancs ***** válasza:
Jó lenne bemenni a munkaügyi kirendeltségre, mert a támogatott képzéseknél vannak feltételek. Amit kérdezel azt nem tudom, de amúgy ha valaki nem végzi el és egyebek az ki kell fizesse a támogatás díját. Ugye hogy ne "melegedni" járjon be oda amit fizet az állam. Szóval jobb ha utánakérdezel, mert sokan fizettek rá ezen infó hiánya miatt, vagy csak 100-200 e, vagy akár olyan képzésnél 1 milliót is. Ha támogatott képzés kérdezd meg. Jobb egy rosszul sikerült vizsga mint fizetgetni.
2018. jún. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Jövőre mehetek vizsgázni. Javítóvizsgát tehetek. Nem munkaügyes képzés volt ez. Mindenképpen szeretném,hogy meglegyen ez a szakma,így javítóvizsgát teszek.
2018. jún. 19. 20:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!