Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debreceni egyetem műszaki kar...

Debreceni egyetem műszaki kar közelében milyen kolik vannak? Melyik koliba érdemes menni, ahol még tanulni is lehet és a kar közelében van?

Figyelt kérdés

2018. jún. 12. 19:21
 1/3 A kérdező kommentje:
A Borsos József koliba nem akarok menni mert csak rosszakat hallottam róla...van olyan aki a Borsosba jár? Ha igen tudna nekem arról mesélni, hogy milyen ott lakni, lehet e tanulni? 19/l
2018. jún. 12. 19:26
 2/3 anonim válasza:

Szia!

A Műszaki Kar közelében ott van még a Campus koli is, arról azt mondják, hogy csendes és tanulni is lehet normálisan, úgy tudom csak egy pár percnyi séta a kolitól a Műszaki Kar. Leginkább infós, jogi hallgatók fordulnak elő a koliban, de minden szakról vannak.


Esetleg ott van még a Kossuth Kollégium is csak az a főépületnél van, és 20 percet kellene buszoznod mindennap csak oda. Itt is egész jó a közösség, nyugis, tanulni is lehet.


Ha esetleg tévedtem valamiben akkor megköszönném ha kijavítanának.


Azt megkérdezhetem, hogy milyen szakra jelentkeztél?

2018. jún. 14. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen én is néztem a Campust nagyon tetszik. Építőmérnöknek jelentkeztem
2018. jún. 15. 13:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!