Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hány százalékot kell elérni a...

Hány százalékot kell elérni a szóbelin, hogy ne bukjak meg?

Figyelt kérdés
Ezt úgy értem, hogy van az informatika írásbelim, ami ötös lett, viszont az elméletet nem nagyon tudom megjegyezni. Maximum 30 pontot lehet elérni a szóbelin, de ennek a 30 pontnak hány százaléka az, ami már nem bukás!? Magyarán, ebből a 30 pontból mennyit kell elérni!?

2018. jún. 15. 11:45
 1/7 anonim ***** válasza:
23%
Elnézve az értelmi képességeidet, nem csodálom, hogy ezen gondolkodsz
2018. jún. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerintem az értelmi képességeimre ebből a mondatrészemből "viszont az elméletet nem nagyon tudom megjegyezni" következtethettél. 100 körül van a megtanulandó oldalak száma, amit jövő hét elejére tudnom kellene, de mivel idő szűkében vagyok, és nincs olyan tökéletes memóriám, hogy visszamondjak 100 körüli oldalt első olvasatra, ezért jó nekem a négyes is belőle, és majd másból, amiben jobb vagyok, abból ötösre lefelelek.

A kérdésem szerintem könnyen értelmezhető volt, nem volt benne semmi csavar vagy furfangosság, ami arra utalt volna, hogy próbáld megállapítani az értelmi szintemet. Egy egyszerű százalékra vagyok csak kíváncsi, amiből tudok kalkulálni.

Remélem mostmár érthető volt számodra, hogy mire kell választ adni. Ha van valami kérdésed a kérdésemmel kapcsolatban, akkor örömmel válaszolok.

Köszönöm!

2018. jún. 15. 12:28
 3/7 Todboy ***** válasza:
100%

Tizenkét százalékot kell elérned hozzá.

Jelen esetedben 3,6 pontot tehát négyet.

2018. jún. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Amikor én érettségiztem , ha jól emlékszem, 12% volt; azóta gondolom fölment pár százalékot, szóval kb olyan 16-tól már szerintem biztos megvan. De minden tételhez tudjál valamit hozzászólni.
2018. jún. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
47%
*meg lehet, hogy a tanár még addig nyüstölget, amíg össze nem szedsz annyi pontot , amíg me g nem kapod a 2-t
2018. jún. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2018. jún. 15. 12:46
 7/7 anonim ***** válasza:
15%
Van amikor elég %-ot van amikor sokat és van amikor keveset.
2018. jún. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!