Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ugyanabba a teremben lesz az...

Ugyanabba a teremben lesz az eredményhirdetés is, ahol a megtekintés (bővebben lent kifejtem)?

Figyelt kérdés
Újraérettségizem ugyebár, és voltam már megtekintésen, viszont a tájékoztató, eredményhirdető értekezleteknél nincs megadva, hogy hova kell mennem, csak ugyanaz az iskola van kiírva, így ebből én ezt vettem le. Illetőleg mennyire kötelező a tájékoztatóra bemennem, egyáltalán miket mondanak el itt? (ez reggel 8-kor van, az eredményhirdetés meg délután 4-kor). Én csak szeretném kézhez fogni a tanúsítványom, és ennyi. :)
2018. jún. 16. 14:06
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
A megtekintés nekem a könyvtárban volt, az eredményeket meg egy teremben tudom majd meg. Nekünk mindig kiteszik az aulába egy hirdetőtáblára, hogy hová kell menni.
2018. jún. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk könyvtárban volt a megtekintés, a szóbeli vizsga, utána az eredményhirdetés+ bizi osztás. De gondolom az iskola portáján ki van írva, vagy fogod a telefont és facebookozás helyett tárcsázod az iskola számát és megkérdezed, azért van szád meg a telefon hogy megtudj olyan dolgokat amiről nem szóltak.
2018. jún. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!