Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mikor fogok sorra kerülni, ha...

Mikor fogok sorra kerülni, ha egy tárgyból érettségizem és a 3. csoportba vagyok beosztva?

Figyelt kérdés
Tudom délután valamikor, csak azt nem, hogy mikor végez a 2.csoport

2018. jún. 19. 16:54
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk ez rajta volt a beosztási lapon, hogy ki mikor fog nagyjából. Én az utolsó előtti voltam és fél4 után mentem be.
2018. jún. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincsen konkrét időpont megadva? Nekünk mindenkinek a neve mellé le volt írva, hogy kb. mikor kerül sorra. Mondjuk szokott lenni csúszás is, én idén egy tárgyból érettségiztem és délre voltam beírva, végül pedig kettő körül hívtak be.
2018. jún. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem mondtak semmi konkrétumot, annyit, hogy a 2.csoport után hívnak be. De én tavy délelőtt érettségiztem, így nem vágom az időpontokat.
2018. jún. 20. 07:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!