Lehetséges lenne ez?

Figyelt kérdés
Nos, semmit nem tudok szóbelire, egyszerűen nem tudtam megtanulni semmit. Arra gondoltam hogy ősszel leérettségiznék például matek/töri/nyelvből és tavasszal meg irodalomból és nyelvtanból illetve a kötelezőből. Lehetséges hogy több részletben érettségiznék le? Igen tudom hogy fizetős, de az engem nem érdekel.

2018. jún. 20. 03:50
 1/9 anonim ***** válasza:
persze megoldható
2018. jún. 20. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
És ilyenkor iskolában érettségiznek az ilyenek, mint én vagy van egy hivatalos hely?
2018. jún. 20. 04:04
 3/9 A kérdező kommentje:
Illetve most megírtam a matekot, ami sikerült, de ha nem megyek el szóbelire akkor az is elveszik, amiből nem is kell szóbelizni?
2018. jún. 20. 04:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem, az megmarad. Abból a tárgyból nem kapsz érettségit, amiből van szóbeli is, de nem mész el.
2018. jún. 20. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Semmi tudással is át lehet menni, néha csodálkozom, hogy kiket engednek át. A helyedben bemennék, vesztenivalód nincs de nyerhetsz, ha valami csoda folytán tudod a tételt. Nagyon sok forrásod van magyarhoz és törihez, a választható tárgyról nem tudok semmit sem mondani. Idegen nyelvből valami tudás kell, de alapvetően próbálnak segíteni a tanárok. Én azt mondom, hogy próbáld meg, mert ha tologatod, akkor nagy eséllyel később is így fogsz hozzáállni, mint most. Ha elmész és 2-szer is elbuksz (póttételt húzol, ha nem megy), akkor legalább a becsületed megmarad és lehet, hogy csak 1 tárgyad marad őszre.
2018. jún. 20. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mindenképp menj el!

A józan észre, a segédanyagokra és némi (nagyon) alapműveltségre alapozva is simán át lehet menni!

Ha később tovább akarsz tanulni, akkor abból a két tárgyból javítasz, de addig is jobb álláslehetőségeid lesznek (meg egy sor OKJ-hoz is kell az érettségi, még ha csak csupa 2-es is, az már nem számít.

2018. jún. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem igenis érdekeljen, hogy fizetős, mert egy középszintű érettségi 21.000 Ft, 4 darab meg 84.000 Ft.. És gondolom nem a te zsebedből fog menni. Ami nem kis pénz, szóval amíg van időd, használd ki, és annyit tanulj, amennyit tudsz. Ráadásul ezekből még a tételek is megvannak, úgyhogy céltudatosan tudod, mit kell tanulni.
2018. jún. 20. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azért is kellene elmenned, mert minden iskolában más a tételsor. Biztos, hogy ősszel, olyan irodalomtételt is kapnál, amit még soha nem hallottál az órán.
2018. jún. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nyugalom nincs para! Irasbelire ugy mentem el ahogy az en tudasom adta 4 ev puskazas es nehai tanulassal! Ahogy a fentiek is mondtak neha olyanokat is ategednek akik 4 ev alatt tenyleg nem tudtsk semmit de meg is atengedtek :) En szintugy vagyok hidd el jovohet hetfon szobelizek es eddig 0 tetelt tudok,de iskola ido alatt megtsnitattak velunk ugyhogy remlik valami :) Szoval en azt mondom neked ne add fel mert ha csak elhalogatod osszel is ugyan ez lesz sott mi tobb elvileg ott nehezebb is lesz....Vagy most tanulsz vagy kesobb de elobb utobb tanulnod kell...Nem azt mondom hogy magold be hisz 20 tetel/targyat senki nem fog tudni meg talan einsten se tudna xd Szoval inkabb csak olvasd at oket jegyezz meg beloluk kulcsszavakat egyebeket hogy valamit tuddj mondani,legy magabiztos add elo ugy magad hogy tudsz mindent :) Ahogy mondtak lesznek forrasok szoval abbol is leget gazdalkodni! Szobelire mindenkit paraztatnak meg stb aztan meg ha kijosz olyan megkonnyebbult leszel mint ahogy eddig sehogy :) Hidd el voltsk olyan emberek akik 4 ev alatt szartak mindenre 2 essel atmentek erettsegit is letettek....Tanulni mindig kell de legalabb sejtesed legyen mirol van szo ;) En ugyan ebben a helyzetben vagyok 100 tetel 4 napra :) Megoldhato egy dolog de fajdalmas...Ha meg elobb tanulod ugyanugy ismetelni kell hisz azert ketlem hogy van olyan ember aki minden targynak a 20 tetelet tudja...Szoval hajra es sok sikert ;) Szobelin azert a tanarok is segiteni fognak ;)
2018. jún. 21. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!