Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Informatika szóbeli érettségi...

Informatika szóbeli érettségi vizsga hogyan zajlik?

Figyelt kérdés
Szó szerint minden érdekel, előrehozottazok, és őszintén szólva fogalmam sincs, hogy hogyan zajlik. Minden apró részlet érdekel. Kaptunk valami tételsort, annak a kérdéseire kidolgoztam a válaszokat, de nem lett valami sok sehol

2018. jún. 20. 12:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Nagyon parázok
2018. jún. 20. 12:46
 2/4 anonim ***** válasza:
Pont ugy mint az osszes tobbi. Huzol egy tetelt, kidolgozod, eloadod.
2018. jún. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az előző válaszoló jól leírta, nálunk viszont (gondolom nálatok is) voltak gyakorlati tételek, itt is ugyanúgy kidolgozod a tételt, majd megkérdezi a tanár, h előbb a gyakorlati részt szeretnéd bemutatni, vagy az elméletet. Megmutatod a gépen, h mit csinálsz és ez miért jó, stb. majd elmondod, h ezt meg ezt csináltad és mondasz még kis részt az elméletből. Egyszerű, ne aggódj! Sok sikert! ;)
2018. jún. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de első válaszoló! Írtam, hogy előrehozott vizsga lesz, szóval nem tudom, hogyan zajlik az összes többi, mivel azokat csak jövőre csinálom
2018. jún. 20. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!