Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Angol nyelvű Sobotta kártyát...

Angol nyelvű Sobotta kártyát hol tudok beszerezni?

Figyelt kérdés

Orvostanhallgató vagyok, a következő tanévben fogok szigorlatozni anatómiából. Az előző szemeszterben egy csoporttársamnál láttam, és nagyon hasznosnak találtam. Az övé német nyelvű volt, és ajándékba kapta, használtan. Számomra fontos volna, hogy angol legyen. Rákerestem, de csak külföldi oldalakat találtam. Tényleg az amazon.com a leginkább járható út vagy lehet valahol itthon is kapni? Az eladó orvosi tankönyvek csoportban azért nem próbáltam, mert olyan kuriózumnak számít...

Előre is köszi!



2018. jún. 20. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha Budapesten tanulsz/erre jársz: mintha a Medicinában láttam volna egyszer a Klinikáknál. Vagy esetleg megkérdezheted az angol hallgatók facebookos csoportjában, van-e valakinek eladó. Hajrá! :)
2018. jún. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a tippet! 🙂
2018. jún. 20. 14:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Közben kaptál ?
2018. szept. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha igen, hol ?
2018. szept. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül ?
2018. szept. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Szia!


Sajnos könyvesboltban nem kaptam, viszont az eladó orvosi tankönyvek Facebook csoportban találtam neuroanathoz kártyákat, azonban ez nem angol, hanem német nyelvű.


Szerintem ott érdemes feltenni “keresem” bejegyzésként. Vagy magad a rendelés.


Remélem, segítettem!

2018. szept. 30. 14:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Én az orvosi tankönyveimet mindig amazon.de-ről rendelem használtan. A nagyon jó állapotúnak meghirdetett könyvek konkrétan újszerűek.

Legutóbb egy olyan könyvet vettem 9e-ért, ami a Medicinában 25e.

Szerintem az anat kártyákat is megtalálod.

2018. szept. 30. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!