Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit lehet/illik egy tanárnak...

Mit lehet/illik egy tanárnak ajándékba adni?

Figyelt kérdés
Előrehozott érettségit csináltam angolból és rengeteg segítséget és támogatást kaptam a tanáromtól egész évben, épp ezért szeretnék adni neki valamit így év végén, de semmi ötletem nincs. Egyébként tanárnőről van szó. Valami személyesebbet szeretnék, de nagyon nem vagyok jó ebben. Csokira gondoltam, esetleg bögre/toll, de ezek annyira semmilyennek tűnnek. Talán a csoki nem, de abból meg milyet vehetnék, mert nyilván nem egy tábla milkát kellene. Szerintetek?
2018. jún. 22. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Tanárként mondom, ez a feladata, ezért kapja a fizetését. Szerintem virágon és kedves köszönő szavakon kívül más nem kell. Porfogót semmiképpen!
2018. jún. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Én is tanár vagyok, és vannak diákok akiknek rengeteget segítettem. Nem várok el semmit, csak annyit, hogy messengeren vagy emailben dobjon rám egy "nagyon köszönömöt" és pár szívecskét. :D


Igazából nem is örülnék semmilyen ajándéknak. A legjobban még egy csokinak (konyakmeggy jöhet).

2018. jún. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! :)
2018. jún. 23. 08:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!