El lehetett menni?

Figyelt kérdés

Felvettek informatikai szakra, teljesen magam megyek, senkit nem ismerek ott, osztálytársaimat nem tudom megkeresni, név nincs kiírva a honlapon, így meg kicsit fura lesz, gólyatábor az lesz, oda nem tudom elmenjek-e, de: keresgéltem a honlapon, kidobott egy videót a "szakmák éjszakája" néven, és ott volt kb 1-2 olyan gyerek akit én láttam szóbeli felvételin még februárban.

Az a videó 1 éves, szóval nem nagyon értem, ha ő ott szerepelt abban a videóban, akkor nem abban az iskolába jár már? Miért jött el szóbelire? Vagy így el lehetett menni erre a programra külön?



2018. jún. 25. 09:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem arra a programra bárki elmehetett és azért volt ott.

Vagy már az iskolába járt és a szóbelin csak segítőnek volt ott. (Nálunk lehetett menni KÖSZI óráért segíteni a tanároknak, meg eligazítani az embereket.)

2018. jún. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, kicsit utánanéztem, és bárki elmehetett, elég rossz így hogy egyedül megyek és senkit sem ismerek ott, legalább pár ottani osztálytársam nevét meglehetne tudni, de fogalmam sincs hogyan. Köszi a választ :D
2018. jún. 25. 15:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!