Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vissza lehet vonni a felsőokta...

Vissza lehet vonni a felsőoktatási jelentkezést?

Figyelt kérdés
Most végeztem középsuliban, és mivel tovább akartam tanulni, megjelöltem két szakot is. A pontszám biztos hogy meglesz. Viszont mostanra meggondoltam magam, és egyelőre nem szeretnék egyetemre menni, egy-két évet még dolgoznék előtte. Lehetséges visszavonni a jelentkezést? Ha igen, milyen következményekkel jár ez?

2018. jún. 25. 12:34
 1/3 anonim ***** válasza:
94%
Vissza lehet vonni. De azt is megteheted, hogy egyszerűen nem mész el beiratkozni, így semmisnek veszik a jelentkezésedet, nem jár következményekkel. Mondjuk sokkal tisztább visszavonni, hiszen így nem más elől veszed el a helyet.
2018. jún. 25. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
passziváltatni is lehet akár,de megvan,hogy mennyit
2018. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
56%

Egyetem, csajok, lazulás, heti pár óra kötöttség, laza emberek, drog, buli, szex, hosszú nyarak, game partyk stb. Na.meg.időnként tanulás komolyba.


Munka meg.diploma nélkül elég rossz. Unalmas.


Pénzt meg adhat az egyetem szoc.tám, bursa, ösztöndíj, havi 60 ezer simán megvan ha szoc.támot is szépen lepapírozod.

Mellé esetleg Dhitel 350ezer/félév, 2%os kamat, ha 3 gyereked lesz el is engedik, amúgy meg ha normál diplomás melód van nem az a kis törlesztő fog szétvágni.

Lehet diákmunka, lazábbak pl. Cinema City jegyszedő ilyesmi.


Én lassan 30 leszek, nem melózok és jól élek. Pedig nem sértés törvényt. Sok pancsert ez idegeli mert gyűlölik a hétköznapjaikat.

Pedig jó ám egész nap lazulni azt csinálni amit akarsz.

2018. júl. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!