Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Visszaigényelte már valaki a...

Visszaigényelte már valaki a sikeres nyelvvizsga/emelt érettségi árát?

Figyelt kérdés
Ezt hol és hogyan lehet megtenni?
2018. jún. 26. 18:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Én pár napja küldtem el a kérelmet online. Még nem küldtek visszajelzést, de a kérelem elküldése sikeres volt. Azt hiszem, hogy 15 nap áll rendelkezésükre, hogy elbírálják a kérelmet. Én ugye egy online űrlapot töltöttem ki, de kitölthetsz egy papíralapú nyomtatványt is, amelyet egy megadott címre kell elpostázni.

Menj fel erre az oldalra: [link]

Itt mindkét formához van link, leírják, hogy pontosan hogyan kell őket igénybe venni. Bővebben nem akarom kifejteni, hogy miket kell megadni a kérelemben, hiszen ezt úgyis látni fogod. Az oldalon is mindent leírnak, hogy pl. hova kell postáznod. A bizonyítványodnak ugye már meg kell lennie, bár gondolom ez egyértelmű, biztos tudod. Remélem segít ez a link! :)

2018. jún. 27. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!