Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Valaki mondja el nekem hogy...

Valaki mondja el nekem hogy van az hogy nyári gyakorlatra nem kapunk pénzt? Rendvédelmi szakon vagyok és az igazgató azt mondta a Rendvédelmisek nem pénzért csinálják hanem szivességből és akkor mi van a rendőrökkel ők is szivességből dolgoznak?

Figyelt kérdés
9.év elején kérték a bankszámlaszámot hogy adjuk meg mert nyári gyakorlatra kapunk pénzt
2018. jún. 26. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Én se kapok nyári gyakszira pénzt(4hetes,mezőgazdasági)

De én azért mert a suli tangazdaságában leszek mivel nem sikerült találnok "külsös gyakszi helyett" ott napi min.7000 ft járt volna


Én is rendvédelmis szakra akartam menni de egy döntés miatt mégsem mentem oda (érettségi után viszont tovább tanulok rendőrnek)én örülnék ha olyan gyakszin lennék amit szeretek csinálni

2018. jún. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Költségvetési szerv esetén nem kötelező fizetniük. Mivel ez állami ezért nem kell. Ha mást tanulnál és nem költségvetési szervhez mész akkor fizetniük kell valamennyit.
2018. jún. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Véletlenül nem TANULNI mentek a nyári gyakorlatra?


Vagy a suliban is fizetést kapsz azért, mert ott ülsz és tanulsz vagy úgy teszel?

2018. jún. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bocs, hány óra
2018. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kötelező ?
2018. jún. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Bocs, hány óra"


Mivel 9.es valószínűleg nem múlt el 18 tehát 8 óránál kevesebb. Törvény szerint. 4-6 óra lehet.

2018. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!