Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Van itt valaki, aki a Raoul...

Van itt valaki, aki a Raoul Wallenbergbe jelentkezett OKJ-re?

Figyelt kérdés
Én ma iratkoztam be gyógypedagógiai segítő munkatárs szakra. :)

2018. jún. 29. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

Melyik teremben volt nektek

a beiratkozás?

2018. jún. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Sokan voltatok ?
2018. jún. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elég sokan voltunk. Minden szaknak más teremben volt a beiratkozás, nekem a 22-esbe kellett mennem.
2018. jún. 29. 19:01
 4/8 anonim ***** válasza:
53%
A földszinten ?
2018. jún. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én pedagógia és családsegítő munkatársnak jelentkeztem,de azt mondták még nem biztos,hogy indul a szak,mert eddig kevesen jelentkeztek :(
2018. júl. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Jelentkeztem online fogászati aszisztensire, nem tudjátok mennyi idő mire visszajelzést kapok? :)
2018. júl. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én is jelentkeztem fogászati asszisztens képzésre, és én már kaptam egy levelet a beiratkozás dátumáról, és szükséges dokumentumokról. Ha szeretnéd elküldöm. :)
2018. júl. 30. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Én is fogászati asszisztensre jelentkeztem. De 2 éves képzésre szerintetek tuti indul?? ;)
2018. aug. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!