3.14159265357989 kérdése:

Helyszín tanuláshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

tudtok jó helyet tanuláshoz? A Szabó Ervin a jövő héten bezár, és szükségünk lenne egy relatíve csendes helyre a tanuláshoz, ahol van 3-4 konnektor egy asztal közelében (laptopon, online van a tananyag sajnos), wifi nem feltétlenül szükséges, azt tudok vinni. :) Ne legyen olyan drága, ha lehet (Starbucks-tól kíméljetek légyszi :D), és legyen nyitva akár este 7-9-ig is. :)

A segítséget előre is köszi! :)



2018. júl. 1. 18:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ömmm.. Otthon?
2018. júl. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Csoportos tanuláshoz kellene helyszín. :)

Pl. nálunk nincs erre nagyon lehetőség, állandóan veszekszik itthon mindenki, és áthallatszik minden szobába.

Nyilván azért kérdezem, mert otthon nem adottak a körülmények a koncentrált, csoportos, nyugodt, produktív tanuláshoz. :D

2018. júl. 1. 19:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Én az orszàgos idegennyelvű könyvtàrba szoktam menni. Van az asztaloknàl konektor de szerintem mindegyiknél csak 1. (abben nem vagyok biztos). Júliusban még nyitva van, làtogatói kàrtyàval ingyen be lehet menni, különben diàkoknak 1700 ft egy évre. Honlapon fent van nyitvatartàs is.
2018. júl. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Görbe Bögre
2018. júl. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nyíregyháza, Sóstói erdő.
2018. júl. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pemmencs ***** válasza:
Béreld ki a Dobot és sima ügy ;) vagy az SZTK-kat tudom ajánlani ott sok a konnektor és a nagyiknak sosem merül le a telója mert a való életben trécselnek
2018. júl. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves #3!

Köszönöm, tök jó ötlet volt, de igazából rájöttünk, hogy az egyetemen is bőven van hely a tanuláshoz. :D De nagyon jó ötlet!

Kedves #4!

Az meg mi?

kedves #5!

Budapestiek vagyunk, ezt elfelejtettem írni. Bár nem pontosan értem, hogy felelne meg a paramétereknek egy erdő (konnektor?).

Kedves Pemmencs!

Köszi, jó ötlet. :D Dob 4ever! <3

2018. júl. 6. 21:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!