Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Földrajz szóbelin ha az A...

Földrajz szóbelin ha az A tételt elmondom de B-hez nem szólok semmit akkor ugye átmentem?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 17:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Hááát, necces. Ne arra hajts, hogy elég, ha elmondod az egyiket, mert mi van, ha azzal nem elégedettek a tanárok? S ha nem tudod a B-t, akkor suck van. Mert igaz, hogy érettségin felfelé pontoznak, de a két tétel kiegészíti egymást. (Pár hete, szigorlaton nekem pont egy B tett be, amit nem tudtam.)
2010. jún. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Általában tényleg felfelé pontoznak a tanárok, de azért mindkét tételről legyen fogalmad :$ legalább 40%ot illik teljesíteni a "B"-ből is.
2010. jún. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!