Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Iphone-ról miért nem tudok...

Iphone-ról miért nem tudok belépni az e-felvibe?

Figyelt kérdés
Iphone 6-ról, sem Iphone 8-ról nem enged be. Magába a felvi.hu-ba igen, de az e-felvibe nem. Azt írja ki, hogy nem megfelelő a böngészőm. Pedig minden feltételnek megfelel.

2018. júl. 2. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
62%
Nézd meg gépről.
2018. júl. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%
Nekem sem sikerült és ugyanezt írta ki nekem is...nem tudom, hogy mi lehet a baj. Nem tudtam vele csinálni semmit, szóval csak gépen tudom nézni.
2018. júl. 2. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%
Szia! Én is ugyanezzel a problémával szembesültem. Próbálkoztam iPhone után iPad-del, de azon se sikerült belépnem. Letöltöttem a Google chrome-t (eddig Safarit használtam), de azzal se. Szerintem egyszerűen Apple termékeken futó böngészőkön nem lehet. Érdekes módon android készüléken működik.
2018. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
6%
Mert az Android egy kiváló op rendszer, nem olyan sz@r mint az iOS. Ennyi a különbség . Nem kell szifont venni és akkor nincsen probléma !
2018. júl. 5. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Aha.. Nekem is iPhone-om van, mégis be tudok lépni.. Ha kell, küldök screenshotot is.


iPhone 8 Plus

2018. júl. 19. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!