Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diplomaosztóra muszáj a fehér...

Diplomaosztóra muszáj a fehér kesztyű?

Figyelt kérdés
Most végeztem az egyetemen felsőfokú szakképzésen, és én is megyek a diplomaosztóra(tudom nem kapok diplomát csak a papírom veszem át), de a többi csoporttársam is jelentkezett, hogy ott lesznek ők is. A kerdésem, hogy kell e fehér kesztyű az átadásnál? A meghívón azt írták, hogy alkalomhoz illő öltözet, de nem akarok beégni, ha esetleg mégis kellene
2018. júl. 5. 06:21
 1/4 anonim ***** válasza:
94%
Ha van hivatalos öltözet (talár, sapka) akkor adnak; bár nálunk nem adtak fehér kesztyűt. Civil diplomaosztóra (öltöny vagy kosztüm) soha nem vesznek fehér kesztyűt.
2018. júl. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Dékán és a rektor szokott nálunk kesztyűt viselni, a hallgatóknak csak ünneplőben kell menniük meg kapnak talárt. Ha nálatok kell kesztű azt akkor helyben adják, de max nézd meg korábbi évek diplomaátadó képeit, hogy egyáltalán kell-e nekik.
2018. júl. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk kell, és magunknak kell vinni. Bármelyik drogériában lehet egyébként kapni pár száz forintért fehér kozmetikai kesztyűt.
2018. júl. 5. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk annak volt fehér kesztyű akinek volt nyelvvizsgája aki nem diplomát kapott neki nem volt.
2019. jan. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!