Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyelvvivzsga bizonyítvány -...

Nyelvvivzsga bizonyítvány - nem hiteles (felvi.hu). Mit jelent ez?

Figyelt kérdés
Hiánypótlási felszólítást kaptam, de nem értem, miért. Amikor alapképzésre jelentkeztem, még elfogadta a rendszer a nyelvvizsgámat, de most a mesterre nem. Angol középfokról van szó, a jelentkezéshez sem szükséges a felsőfok. Mi lehet az oka?
2018. júl. 5. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Biztos jól írtad be a nyelvvizsga adatait, anyakönyvi számát,stb? Esetleg nem olyan nyelvvizsga volt, ami a TOEFL/IELTS-hez hasonlóan csak 2 évig érvényes?


Ha bent van regisztrálva a rendszerben, és jól írtad be az adatokat, akkor el kellene fogadnia.

2018. júl. 5. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Az adatait nem kellett beírnom, csak feltölteni magát a dokumentumot. :/ És elvileg nem 2 év után elévülő fajta.
2018. júl. 5. 21:29
 3/5 anonim ***** válasza:
48%
Nyelvvizsgának csak külön az adatait kell feltölteni, nem a dokumentumok résznél scannelni :) Közhiteles nyilvántartásból származó információk résznél szükséges megadni az adatait.
2018. júl. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Na, ránéztem, ott ilyen táblázatszerűség van, és benne vannak az adatai (szerintem még régen, alapszakra jelentkezéskor megcsináltam, csak megfeledkeztem róla). Minden a helyén van, a hitelesítés státusza viszont ott is az, hogy "nem hiteles". :(
2018. júl. 5. 22:01
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Itt le van írva, mi van akkor, ha nem hiteles, ezesetben mégis fel kell töltened bescannelve az adott nyelvvizsgát, itt már a Dokumentumok közé. Valami hiba csúszhatott a rendszerbe, de remélem, sikerül majd!

2018. júl. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!