Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Eladó szakmára, sulikezdésre...

Eladó szakmára, sulikezdésre mit vegyek?

Figyelt kérdés
Hali!Szeptemberől kezdem a középiskolát,eladóként! Milyen tanszereket szerezzek be ami mindenképpen kelleni fog?

2018. júl. 16. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Füzet, toll.
2018. júl. 16. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy az eladó szakmának van-e bármi specialitása ilyen szempontból, de nem gondolnám, hogy bármi plusz különleges igénye lenne, ami a tanszereket illeti. Tuti, hogy kelleni fog csomó toll, nekem eszméletlenül sok elfogyott a gimi alatt, mert rengeteget kellett írni. Egyéb írószerek pl. ceruza, radír, egy-két színes toll, esetleg szövegkiemelő és hibajavító, ha szoktál használni. Én vonalzót, körzőt szerintem max. egyszer használtam a négy év alatt... Valamint füzetek, de én ebből nem vásárolnék be előre sokat, csak mondjuk tárgyanként egyet, mert időközben majd kiderül, hogy melyik órára milyet célszerű vinni és neked melyik a kényelmesebb (pl. kicsi, nagy, spirál vagy nem, milyen vonalazás, négyzetrácsos stb.). Például volt olyan órám, amire tök felesleges volt még egy kisméretű füzetke is, mert csak a tankönyvet használtuk, úgyhogy lapokat vittem és azokra írtam, ha kellett, majd összekapcsoltam és betettem a tankönyvbe. Viszont volt olyan tárgyam is, amire egy évben elhasználtam legalább 5 nagyméretű vastag füzetet is. Számológép. Ezeken kívül más nem jut eszembe.
2018. júl. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
89%
ha hordasz tollat es fuzetet mar te leszel a helyi streber vigyazz
2018. júl. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!