Mit takar ez koliknál?

Figyelt kérdés
Egyetemre megyek, kollégista leszek. Mit takar az, hogy fürdőszoba szintenként? Úgyértem fiuk-lányok mind egy zuhanyzóba? fülkékkel v mi?

2018. júl. 16. 15:37
 1/3 anonim ***** válasza:

Külön zuhanyzó van fiúknak és lányoknak is.

De szintenként x zuhanyzó rész van lányoknak és fiúknak is.

Van olyan ahol van szobához tartozó de az többnyire a magánkolikra jellemző

2018. júl. 16. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A szobákhoz nem tartozik külön fürdőszoba, a szinten valahol van egy nagy, össznépi, több zuhanyzóval. Ez viszont sosem koedukált. Vagy kettőt építenek, vagy csak az egyik nem képviselői használhatják a kiépített fürdőszobát. Ez utóbbit általában úgy oldják meg, hogy vannak külön férfi és női szintek és ott az ennek megfelelő fürdőszobák, hogy ne (nagyon) kelljen a lépcsőházban bolyongani.
2018. júl. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
nincsenek kulon emeleten fiuk es lanyok es mar lattam olyan kolit ahol total egyutt vannak zuhanyzoba fiuk es lanyok. De itt valoban kulon egymas mellett mar megtudtam.
2018. júl. 16. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!