Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Gyámhatósságal fenyeget a...

Gyámhatósságal fenyeget a tábor vezető. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Olyan kérdéssel fordulok ide, hogy párom munkatársainak van 2 gyerekük akikre év közbe 2 hetente én megyek értük és most jelenleg a napközis táborba is. Múlthéten volt hog én mentem a két gyerekért a táborba de 2x késtem egyszer 8 majd pénteken 4 percet 5óra után. Nehéz volt elindulni mert van nekem is egy kislányom és mivel azon a héten kapta az oltást kicsit nyűgös volt nehéz volt vele elindulni. A probléma az lenne hogy pénteken a 4 perc késés miatt a tábor vezető közölte hogy ezt ki kéne neki fizetnem és meg egy ilyen lesz szólni fog a gyámhivatalnak. Mondtam neki hogy a gyerek miatt tudtam ilyen nehezen elindulni nem érdekelte fújta a magáét. Ismerősienknek természetesen elmondtam mi történt. Mondták nem baj megesik az ilyen. De ma felhívta a tábor vezető a főnöküket hogy én órákat szoktam késni. Már a gyámhivatalt is beakarja vonni azzal hogy én "órákat kések ",de ez nem igaz.. Nem tudom mit tegyek..

2018. júl. 17. 17:03
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Esetleg kérj elnézést és indulj el időben???
2018. júl. 17. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elnézést kértem nem is egyszer mondtam neki hogy nem fog többet előfordulni de mivel úgy mutattak be mint "bébiszittert" azóta azt hallgatom hogy még nekem kéne nekik fizetnem mert azt hiszik hogy hű de sokat keresek. Nem vagyok bunkó fajta elmondtam neki a késésem okát is ( higy csütörtökön lekéstem a buszt pénteken meg be lázasodott a gyerek), de akkor miért kell neki csinálnia a problémát 4 perc miatt?
2018. júl. 17. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha késel pár percet adj neki minimum egy ötszázast, de inkább egy ezrest és akkor kuss van.
2018. júl. 17. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a táborvezetőnek van egy főnöke... megkerülöd a fószert és bemószerolod. Magyarországon nagyon sok ilyen hatalommal visszaélő kis senki van. Ezeket szépen meg kell kerülni és befogják a pofájukat.
2018. júl. 17. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!