Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Székesfehérvár Óvodai dajka...

Székesfehérvár Óvodai dajka tanfolyam?

Figyelt kérdés

Idén szeptemberben induló Óvodai dajka képzésre jelentkezik valaki? Székesfehérvári képzésre.

Link:

[link]



2018. júl. 19. 13:28
 1/4 KomarPetya válasza:
100%

Én is néztem Fehérváron dajka tanfolyamot, többek között azt is, amit linkeltél, de végül ezt választottam:


[link]


Jók voltak az értékelések, és tetszett, hogy adnak hozzá egy ajándék képzést is, mert hát miért ne.

2018. júl. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megnéztem már azt is, amikor kerestem, de nekem nem tűnik annyira megbízhatónak az oldal felülete miatt. Így nem kockáztatok, plusz még ráér a bébiszitter tanfolyam, a végén többre jövök majd ki, de nekem a megbízhatóság fontosabb. Nekem nem hiteles.


Amit te mondtál: 110.000Ft-ra jön ki, az egész 3 hónapos képzés és az óvodai dajka OKJ bizonyítványt, a bébiszitter OKJ-n kívüli tanusítványt ad.


Több helyen is utána néztem, a bébiszittert 2 hónapos képzésnek írják, melyiksuli.hu oldalon, 25.900 Ft.


3 hónap alatt én nem akarnék egyszerre 2 dolgot, úgy hogy közben megbízhatatlannak érzem az oldal felülete miatt, ráadásul pont azt írják, amit hallani akarok, arra gyanakodni kell.


A Kaszánál 98.000Ft az óvodai dajka, megbízhatónak találom, 4 hónapos képzés, de nem sietek, hogy ne bírjam ki és részletfizetési lehetőségük is barátibb mint a másiké. Decemberre meglesz, aztán jövőre jöhet a bébiszitter képzés. 13.000Ft lesz amit “bukok”, de valahogy akkor sem sajnálom a pénzt ha bizalomról van szó.


Nekem ez a véleményem.

2018. júl. 21. 15:28
 3/4 KomarPetya válasza:

Köszi, hogy válaszoltál. Azt megírnád, hogy miért nem tűnt megbízhatónak az oldal?


Bár én őket választottam, de még nem iratkoztam be személyesen, és még meggondolhatom magam.


Nekem hitelesnek tűnt teljesen, de amit írtál, elgondolkodtatott, és a meglátásod alapján átgondolnám a dolgot.

2018. júl. 25. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Én is a tanfolyamokj-hez jelentkeztem, nekem nem volt fenntartásom a honlappal. Megnéztem még egyszer, nem is értem, mi vele a gond.


De ami a lényeg, jelentkeztem és elvégeztem az Óvodai dajkát. Szerintem jó volt az oktatás, már megvan a bizim is : )


Az értékelő lapon a végén a tanárok többségére 5-öst adtam, meg volt néhány 4-es, szóval én elégedett vagyok azzal, amit kaptam.


Az ajándék Bébiszitter képzés pedig nem rótt ránk plusz terhet, én örültem az ajándék tanfolyamnak.

2018. júl. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!