Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ki melyik kolit ajánlja aki a...

Ki melyik kolit ajánlja aki a PTE-be jár?

Figyelt kérdés
Ősztől kezdek a Pte-etk-n és nem tudom eldönteni melyik kollégiumba jelentkezzek. Gondolkoztam a Seraphicumon, a Boszorkány útin és a Szántón. Főként olyanok válaszát várom, akik már koliba járnak ott, vagy esetleg most mennek. Ti melyiket tartjátok a legjobbnak?(fontos szempont a nyugalom és hogy kevesen lakjanak egy-egy szobában!)

2018. júl. 26. 18:44
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Szántó ne! Főleg FEEK, és BTK lakja. A BTK-sok még kólával elmennének, de a FEEK az egyetemi társadalom legalja. Agynélküli primitív véglények. Én kb. egy hónapig laktam a Szántóban, olyan érzés volt, mintha beköltöztem volna egy cigányputriba.


A Boszi jó. Kétágyas szobák vannak, párban. Tehát van egy kis konyharész, amiből nyílik a fürdő és a wc és szintén ebből a konyha/előtér dologból nyílik a két kétágyas szoba. Tehát négyen laknak egy ilyen blokkban.

2018. júl. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Úgy hallottam hogy a bosziban van egy szórakozóhely ezért elég nagy zaj szokott lenni, illetve hogy sokszor idegenek jönnek mennek ott. Ez igaz, vagy csak rossz forrásból tudom?
2018. júl. 26. 18:58
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hmmm nem tudom. A Bosziban csak vendégségben voltam, ott nem laktam. Ha nyugis helyet akarsz akkor lehet, hogy tényleg a Seraphicum a legjobb.
2018. júl. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
77%
Bocsi ,hogy így ide pofátlankodok,de 1-es válaszoló nem tudod véletlen ,hogy az áok-osok melyik koleszba szoktak jelentkezni?
2018. júl. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

A B azaz Balassa koli az orvosi kolija. 90 százalékban ÁOK-sok lakták. A B viszont most tudtommal felújítás alatt áll. Ami már nagyon időszerű volt. Szerintem most a Bosziban meg a Jakabhegyiben vannak, de nem vagyok benne biztos. Gólyatborban célszerű instruktorokat megkérdezni, hogy B koli híján hol laknak.


Én egyébként ott laktam.

2018. júl. 26. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
100%
Ha jól tudom, a szeráf alapjáraton egy elég szigorú, talán vallásos kollégium. Egy barátnőm odajárt, de félévkor otthagyta, mivel elege lett belőle, hogyha vendéget akart fogadni, azt jóval előtte jelezni kellett és sokszor nem is engedélyezték, illetve az is elég szigorúan tartva van, hogy a diákok este meddig lehetnek kint. De végülis, ez alapján biztos elég nyugodt, és valószínűleg nincs hangoskodás. :)
2018. júl. 28. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én is a PTE-ETK-ra megyek. Nekem a Jakabhegyi meg a Boszorkány úti tetszik. Úgy hallottam a legnyugisabb a Szalay.

2018. júl. 28. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 F.S.G. válasza:
Én BTK-ra megyek.Megkérdezhetem hogy mi a baj velük? :D mert kiváncsivá tettél:D
2018. aug. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Igazából a bölcsészekkel alapvetően azon kívül, hogy sokkal bulizósabbak voltak komoly problémám nem volt. Nem voltak se bunkók se primitívek.


A FEEK viszont kb. olyan, mint egy cigánybanda a rosszabb fajtából.

2018. aug. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 F.S.G. válasza:
Köszi!:)
2018. aug. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!