Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Érettségin honnan célszerű...

Érettségin honnan célszerű húzni? Középről, jobb szél

Figyelt kérdés
hol lehetnek az első tételek ?szélén?középen?
2010. jún. 19. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem sorban van... Sőt a törinél egy borítékból húztam számot, de ez a tanártól függ. De ha csak nem mondta meg sutyiban, hogy sorban lesz, akkor teljesen mindegy.
2010. jún. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én a legnehezebb tételeket húztam random helyekről.
2010. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
felülről
2010. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem sorrendben, meg először számot húzol az van a borítékban, és utánna megkapod az ehhez tartozó tétel feladatát szal teljesen mindegy honnan húzol, szerencse kell hozzá
2010. jún. 19. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
ami nekem nincs
2010. jún. 19. 17:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért elmondom, hogy nekem pl törin sorban voltak a tételek. Igaz, reggelre hívtak, a harmadik voltam.
2010. jún. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy csináltam, hogy mikor a tanár mondta hogy húzzak egyet, kiszemeltem az egyik borítékot, és azt választottam. Mindig középről, sose szélsőt. 11, 4, 3, 23. Ilyeneket húztam. És nagy szerencsém volt. De tényleg NAGY...
2010. jún. 20. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!