Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kevés tanulással átmentél...

Kevés tanulással átmentél érettségin?

Figyelt kérdés

Sajnos nem tudtam anynit készülni érettségire mint akartam. Főleg a német nem megy és a nyelvtan. De nem tudok minden tételt a többiből sem. Hétfőn érettségizek és nagyon félek hogy megbukok de tudom hogy én tehetek róla hogy nem tanultam meg az összes tételt. De attól még nagyon félek.

Közületek volt már valaki ilyen szituban? És ha igen Sikerült megcsinálni az érettségit? Vagy nem?:S


2010. jún. 19. 14:51
 1/4 anonim ***** válasza:
nalunk a suliban par fogyoker meg buszke is volt ra,hogy nem tanult es atment..szegyen:D ha nekik sikerult, neked is fog.
2010. jún. 19. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

figyelj, én 0 tanulással írtam meg az összes írásbelimet.

magyar 73

matek 96

töri 87 lett. A szóbelire magyarból úgy mentem oda, hogy egy tételt sem tanultam meg. Komolyan! szóval kb az volt a célom, hogy ne bukjak meg, valamit összemakogok és kapok rá 5 pontot. Aztán érettségi napján (tegnap) kiderült, hogy sorban vannak a tételek az asztalon. Szépen összeült az osztály, eldöntöttük, hogy ki mit szeretne húzni, kiszámoltuk, kinek hányadikat kell kihúzni. Volt több, mint 2 órám megtanulni 2 tételt... nem volt nehéz :)

Úgyhogy bizakodj te is valami hasonlóban, sose add fel!

2010. jún. 19. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Egy árva szót sem tanultam magyarra, az elmúlt 4 éveben olvastam és/vagy aludtam magyar órán és átmentem, pedig nagy lászlót húztam aki azért nem ady vagy petőfi ,hogy ha nem akarsz akkor is tudnál róla beszélni.
2010. jún. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Hát próbálok bízni a szerencsében hátha sikerül olyat húzni amit tudok. Na és persze próbálok addig is minél többet tanulni!
2010. jún. 19. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!