Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Neptunra regisztrálni kell,...

Neptunra regisztrálni kell, vagy az egyetem küld kódot?

Figyelt kérdés
Nem értem. Van aki regisztrációról beszél, mások emailben kapják a kódot amivel be tudnak lépni, megint mások postán... Most hogy van ez?
2018. júl. 31. 11:28
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy nem tudsz regisztrálni, valamilyen formában az egyetem el fogja juttatni hozzád a belépéshez szükséges adatokat.
2018. júl. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%

Iskolától függ. A legtöbb helyen mindent megcsinálnak, csak kiküldik az azonosítót, meg a jelszót amit meg kell változtatni.

De van, ahol (pl. Szegeden) regisztrálni kell. Ott a honlapon is kiírják, mi a teendő. Illetve fogsz kapni az iskolától levelet, abban minden le van írva.

2018. júl. 31. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az SZTE-n 30-ától lehetett regisztrálni, de ugyanúgy át kell kerülnie az adataidnak az egyetem rendszerébe, mert ez alapján azonosítanak be regisztrációkor (név, anyja neve, születési hely és idő). Szóval beírod ezeket, és ha a rendszer talál megegyezőnek találja, már kapod is a kódot.
2018. júl. 31. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!