Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem enged jelszót igényelni a...

Nem enged jelszót igényelni a rendszer a neptunhoz?

Figyelt kérdés

Most kaptam meg egy órája kb a neptun kódomat, és a bge oldalán kell hozzá jelszót igényelni. Beírtam a felvételi eljárás során használt e-mail címemet (ahogy ezt kérik) és a kapott kódot. De mikor rákattintottam a "jelszó igénylése" gombra, ezt a hibaüzenetet kaptam vissza: Ehhez a neptunkódhoz/felhasználónévhez nem tartozik ilyen e-mail cím !!!

Többször is megpróbáltam, kimásolva a kódot meg az email címet is, begépelve is, biztos, hogy mindent úgy csináltam, ahogy kellett, valami még sem jó.

Mit tegyek?



2018. júl. 31. 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
48%
nálam is ez van. valaki help plis
2018. júl. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Lehet, hogy már dolgoznak a javításán; mondjuk karbantartáskor nemszokott elérhető lenni; szerintem holnap telefonáljatok be, énszerintem minden iskolában szokott lenni egy Neptun-felelős; és akkor tőle lehet e-mailben is meg telón is segítséget kérni; és akkor ha valami van, akkor segít.
2018. júl. 31. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
*ja és asszem megszokták adni, hogy mettől meddig elérhető a Neptun-felelős emberke.
2018. júl. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Reméljük, hogy javítják :/

Ha senkinek se működik, az még mindig jobb, mintha mindenkinek működne, csak egy-két embernek nem

2018. júl. 31. 17:05
 5/9 A kérdező kommentje:
A másik ugyanilyen kérdésnél a kérdező leírta a megoldást, és sikerült bejutnom a neptunba :D
2018. júl. 31. 17:34
 6/9 anonim válasza:
Ide is kiírhatnád hogy hogyan lehet belépni... :D
2018. júl. 31. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
És mi lenne a megoldás? Mert nekem sem sikerül :(
2018. júl. 31. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

ha már a kérdező b@$zott ideírni, ez az:

"Sikerült megoldani!



A NEPTUN bejelentkezési felületen add meg a NEPTUN azonosítotad, jelszónak pedig a születési dátumodat úgy, hogy elé írod a Ne szót.


pl.: Ne19950101"

2018. júl. 31. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
53%
Köszi 8-as, ment a zöld kéz részemről. Nem tudom, hogy erre hogy kellett volna magunktól rájönni... :D
2018. júl. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!