Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Át fognak venni SZTE-ről OE-re?

Át fognak venni SZTE-ről OE-re?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Egy olyan kérdésem lenne hozzátok,mennyi az esély rá hogy átvesznek az óbudai egyetemre szegedről(2 lezárt aktiv félévem van mérnökinformatika BSC),az átlaghoz képest jól teljesítek 2 tárgy kivételével minden megvan ami a tantervbe írva van,a súlyozott átlagom 3.0 .


Igazábol az se nagy gond ha költségtéritésesre vesznek át csak vegyenek.


Szóval szerintetek milyen esélyeim vannak?



2018. aug. 1. 17:19
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Esélytelen. Bukott tárggyal nem vesznek át.
2018. aug. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ez biztos? :(
2018. aug. 1. 17:30
 3/7 A kérdező kommentje:

Azért reménykedem mivel másodéves lennék tehát ,ott megüresedhettek helyek mivel sokan kiesnek mérnökinfó szakon ,önköltségesre szerintem van hely.


Csak inkább kiváncsi lennék hogy aki már egyszer megcsinálta ezt az egész procedúrát annak mi a véleménye.

2018. aug. 1. 17:57
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan nem oda jártam, de nálunk, ha nem teljesítettél minden felvett kreditet, esélytelen az átvétel. Mondjuk az lenne a tuti, ha felhívnád az OE tanulmányi osztályát.
2018. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben mindenképp felhívom őket.
2018. aug. 1. 18:40
 6/7 anonim ***** válasza:

Kérdező,miért szeretnel átmenni?


Én is az SZTE-re megyek mernokinfora ,ilyen rossz lenne?

2018. aug. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem,nagyon jó egyetem.Úgy alakult a dolog hogy most nem tudnám folytatni ott a tanulmányaim.Szóval neked sok szerencsét/kitartást szeptembertől! :)
2018. aug. 3. 04:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!