Tényleg így van?

Figyelt kérdés
DE-EK-ra járok (ANA) és át szeretnék jelentkezni az SE-ETK-ra, de ugyanarra a szakra csak a sulit váltanám, mert nem vált be, akkor tényleg csak önköltségesre vesznek át (ANK)?

2018. aug. 3. 11:08
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem ez hulyeseg, ha vannak meg allami feleveid, akkor miert nenem vennenek fel allamira, ha elered a ponthatart?
2018. aug. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Előző kérdésem hasonló volt mint ez most és oda azt írták, hogy számoljak ezzel, hogy csak önköltségesre vesznek fel.. Kicsit ez bánt azért kérdeztem meg konkrétan.


Köszönöm a válaszod :)

2018. aug. 3. 11:18
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő arra gondolt, hogy átjelentkezne..

Szabad helyek függvényében előfordulhat, hogy csak költségtérítésesre vesznek át.

2018. aug. 3. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"(...) át szeretnék jelentkezni az SE-ETK-ra(...)"


Jogosan írták, mivel a fenti írásod arra utal, hogy egyik intétményről átmennél a másikra. Ez az átjelentkezés. Itt valószínű az önköltséges.


Ha viszont csak szimplán ÚJBÓL jelentkeznél a februári jelentkezési időszakban, de most a másik intézménybe,és felvesznek, akkor természetesen lehetsz állami finqanszírozott.

2018. aug. 3. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
PTE-ÁOKról mentem SE-ETK-ra, simán átvettek államira. Ha jó az átlagod, vannak még állami féléveid akkor ne parázz, valszeg átvesznek. Viszont őszi félévre tavaly valamikor július elején lehetett átjelentkezni, ha nem indítottad el, akkor lehet, hogy csak tavasszal tudnak átvenni. Plusz ugye a kreditátvitel is nagy szopás, kell TO által hitelesített tárgyleírás minden tárgyadról, amit eddig teljesítettél. Még így is előfordulhat, hogy valamelyik tárgyat újra kell járnod. Tavaly néhányan a PTE-ETK-ról jöttek át harmadéves szülésznő hallgatóként, aztán az elsős szociológiát kellett újrahallgatniuk.
2018. aug. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!