Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Önköltséges 2 Passzív félév...

Önköltséges 2 Passzív félév után otthagynám az Egyetemet?

Figyelt kérdés
2 félév Aktív, majd 2 félév Passzív hallgató jogviszonyban otthagynám az Egyetemet. Állami ösztöndíjasként voltam, csak időközben sok minden összejött, de most már látom, hogy nem tudom folytatni. Ebben az esetben ha kiiratkozok az egyetemről, kell majd visszatérítenem az ösztöndíj 50%-át? Mert elvileg csak 3 félév után kell, de én csak 2 aktív féléven voltam. ?

2018. aug. 5. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Osztatlan vagy osztott képzés?
2018. aug. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
osztatlan
2018. aug. 5. 14:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor tudtommal nem kell.
2018. aug. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Olyat esetleg nem lehet, hogy ha csak szüneteltetem a jogviszonyom,( tehát nem süntetem meg) ha pl. 1 év múlva újra kezdeném a meglévő tárgyakat nem kellene újra felvennem.
2018. aug. 5. 15:08
 5/5 anonim ***** válasza:
A passzív jelenti a szüneteltetést. Ha kiiratkozol és esetleg később újra kezded el kell majd fogadtatni a megcsinált tárgyaidat majd.
2018. aug. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!