Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mi a különbség középiskolai...

Mi a különbség középiskolai és egyetemista kollégiumok között?

Figyelt kérdés
Középiskola alatt voltam egy évet koleszos. Meg volt határozva, hogy délután meddig kell visszaérni a szilenciumra, hogy meddig lehet kint maradni. Az egyetemista kollégiumok szabadabbak?
2018. aug. 5. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor jössz-mész mikor akarsz, senki se szól bele. Szilencium sincs, akkor tanulsz mikor akarsz ha akarsz egyáltalán. és lámpaoltás sincs.
2018. aug. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Papíron van zárási idő és lámpaoltási idő is, de a legtöbb helyen nem tartják be ezeket, legfeljebb annyira, hogy sok helyen zárják a bejáratot éjszakára és külön kell szólni a portán, ha zárás után érsz haza. Lámpaoltásról annyit, hogy van olyan hely, ahol este 10-11 után szólnak, hogy ne döngesd a zenét hangosan, meg ne üvöltözz/rohangálj a folyosókon, mert más esetleg másnap korán megy órára és aludni szeretne. Normális embereknél ezek teljesen alap dolgok, mondani se kell őket, de én laktam koliban és tudom, hogy meglepően sokan egyáltalán nem képesek közösségben élni és másokra tekintettel lenni, azért vannak ezek a szabályok.
2018. aug. 5. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat! :)
2018. aug. 5. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!