Gólya lettem! Help!?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Felvettek a Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Kar turizmus-vendéglátás szakára és érdeklődnék, hogy milyen füzeteket kell beszereznem, saját tapasztalatok akik idejárnak vagy más egyetemen ugyanerre a szakra.

Köszönöm a válaszokat!


2018. aug. 5. 23:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
én csak egy laptoppal járkálok mindenhova.
2018. aug. 5. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Veszel 1-2 füzetet 1 tollat és ennyi

Amúgy mindenki laptoppal jár

2018. aug. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
akkor nem aggodom tul, koszi. 😁
2018. aug. 5. 23:37
 4/8 anonim ***** válasza:
64%

Vonalas meg négyzethálós....

Orrvérzésig fogod hallgatni magad úgyis használhatatlan elmélettel egy gyakorlati szakmában.

2018. aug. 5. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen szakon vagyok gólya, csak egy másik egyetemen, vettem egy pár vonalas meg négyzethálós spirálfüzetet aztán ennyi. Nem kell túlaggódni. :)
2018. aug. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van, akkor a diasorokat megkapjátok a vizsgaidőszakra a tanártól. Amúgy elég egy vonalas füzet jegyzetelni, meg legfeljebb egy kockás, olyan sok matekra úgy se kell számítani (max. ilyen közgáz), a nagy része csak elmélet.
2018. aug. 6. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha otthon van nyomtatód akkor egy 500-as nyomtatópapír, illetve 4-5 db sima füzet kell kb.
2018. aug. 6. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!
2018. aug. 6. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!