Neptun teendők? (PTE)

Figyelt kérdés

Felvettek a PTE-re, kaptam felvételi határozatot illetve Neptun kódot is amivel már be is léptem. Viszont nem tudom, hogy akkor most mi a teendőm, ugyanis nem tudok módosítani az adataimon, addig azt hiszem a diákot se lehet intézni, a beiratkozás pontra kattintva sem történik semmi a kiválasztott szaknál. Más megtudta ezt már tenni, vagy ha nem mikortól kell ezeket a dolgokat intézni?

Bocsi elég új nekem még ez a rendszer, nem nagyon igazodom ki rajta, de köszi annak aki tud segíteni!



2018. aug. 7. 21:12
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Az egyetem oldalán biztos fent van mikor lehet aktiválni a félévet és a tárgyakat felvenni. Egyenlőre nincs mit tenni :)
2018. aug. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
82%
Várj türelemmel, időben el tudod majd intézni, amit kell és relatíve időben fognak majd tájékoztatni is. De minden kar más időponttal kezdi a regisztrációs időszakot, szóval nézz körbe a honlapon, elvileg már megvan a tanévbeosztás.
2018. aug. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Én is PTE-s leszek. Én csomó levelet, tájékoztatót kaptam, amiben minden le volt írva pl. a kolis jelentkezéssel, orientációs napokkal, beiratkozással kapcsolatban. Mindent csak a megadott időszakban lehet majd intézni. Te nem kaptál ilyesmit?
2018. aug. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Utolsó: De igen kaptam ilyet és olvastam is az időszakokról de annyira ömlik ilyenkor az emberre az információ, hogy nem voltam biztos. :)

2018. aug. 8. 00:43
 5/6 anonim ***** válasza:
Diakot majd akkor tudsz igenyelni ha mar beiratkoztal.:) Addig maximum a NEK adatlapot tudod elintezni es feltolteni.
2018. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ja,hát a beiratkozás az csak akkor van ha időszak is.

Én is PTE-s vagyok már,2.éves leszek szóval túl vagyok már ezen az érthetetlen,bonyolult rendszer tanulmányozásán. Ha elakadtok akkor írhattok nekem is itt,ha nem mertek a szakos képviselőitektől.

2018. aug. 9. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!