Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vissza kell fizetni? (egyetem)

Vissza kell fizetni? (egyetem)

Figyelt kérdés

Lehet bonyolultan írom le, szóval bocsánat előre is.


Van egy ember, aki három évig járt nappali szakra (államilag támogatott képzés), csak az illetőt elbocsájtották, mivel egy tárgyából nem ment át és már nem volt több vizsgalehetősége (egyébként a képzéssel csúszott volna minimum egy évet).

Ezért egy évig nem járt egyetemre, jogviszonya is megszűnt, de jelentkezett ugyanarra a szakra levelezőn (államilag támogatott ez is), fel is vették.


Az lenne a kérdésem, hogy vissza kell-e fizetnie a tandíjat ahonnan elbocsájtották vagy nem?


Remélem érthetően írtam le.


2018. aug. 8. 15:47
 1/1 A kérdező kommentje:
Egyébként a tárgyait nézve, minimum ha minden jól megy, még másfél év, hogy befejezze a szakot.
2018. aug. 8. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!