Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Melyek azok a női szakmák...

Melyek azok a női szakmák melyekkel el is tudok helyezkedni, és nem utolsó sorban kereshetek is vele?

Figyelt kérdés
Elsősorban érdekelnek az életmóddal a művészettel kapcsolatos szakmák, és minden egyéb.
2010. jún. 20. 16:44
 1/6 anonim ***** válasza:

MŰVÉSZET?? hahaha.. nem mondod komolyan.. a legtöbb "művész" nem fut be. Itt nagyon sok ismerettség, tehetség és pénz kell.


Ami szóba jöhet:


amúgy egészségügy, tanítás (tanárok többsége nő, pl. Németországban 75 %, de Mo-n is hasonló !!)

2010. jún. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amihez valóban kiemelkedő tehetséged van, azzal nagy valószínűséggel ha szerencséd van meg egy jó menedzsered, jól tudsz keresni. Ha nem annyira kiemelkedő, csak mondjuk jól rajzolsz és ennyi, akkor inkább maradjon hobbi :)
2010. jún. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Csak egy támpontnak írtam a művészetet, de gondoltam ez alatt mondjuk a lakberendezőre. Amúgy minden más érdekel nem csak ezek!!!
2010. jún. 20. 17:00
 4/6 anonim ***** válasza:
egy jó varrónő ma csodákat ér:)
2010. jún. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
hát ez attól is függ, hogy milyen beállítottságú vagy, humán vagy reál... mert pl a lakberendezés vagy belsőépítészt is elég számolós, szerkesztős. esetleg nyomdamérnök? én annak tanulok, itt is sok a lány, és pl a kiadványszerkesztéshez is kell kreativitás.
2010. jún. 20. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
én grafikusnak tanulok szerintem az elég jó szakma csak sok kitartás kell hozzá
2010. okt. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!