Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szegedi Ortutay kollégiumról...

Szegedi Ortutay kollégiumról vélemény?

Figyelt kérdés
Egyik osztálytársam mondta hogy jó, de olvastam nagyon sok rossz kritikát is. Az lenne a kérdésem milyen a kollégium? Milyenek a szobák, hány agyas, milyenek a tanarok, a diakok nagyresze stb. koszi elore is a valaszt!

2018. aug. 18. 19:51
 1/1 anonim ***** válasza:
En ott laktam 3 evet aztan otthagytam. 3 epulet resz van ,egy lany blokk,egy fiu es egy “konzis”. 4 agyas szobak vannak par 3 agyas. Hat maga a kolesz nem valami fullos, a takaritok nem valami alaposak es ez nagyon irritalo, de nem veszes. Engem fokent az idegesitett ,hogy vannak csoportfoglalkozasok vagyis bekerulsz egy olyan kb 20-25fos csopiba kapsz egy vezeto tanart, vagy jot fogsz ki ami keves van vagy rosszat. Herotom volt hogy nagyban tanultam es jott az sms hogy 6kor a 3.tanuloban megbeszeles,de ez igy random. Amugy kotelezo a szilencium , ha 4,5 feletti az atlagod akkor tanulhatsz szobaban. A kimenonel mindig be kell irnod magad ahogy idosodsz ugy no az idotartam. En azert hagytam ott mert akarhanyszor panaszkodtam a “szomszedokra” mindig szartak ram, pl este fel10kor kezdenek el zenet hallgatni de ugy hogy ordit es nyomatjak 11-ig, aztan reggel mar fel6kor kelnek holott egy kopesre van a sulijuk,es mar reggel orditoztak ( lanyok voltak). Ha lany vagy ott van meg a janikovszky,de ott 6os szobak vannak, illetve meg a MAV, de ott talan lopnak ,bar hol nem? :D ha egyeb kerdesed van nyugodtan irj, de ez jobb mint a tobbi amit emlitettem.
2018. aug. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!