Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Óbudai Diákhotelről tapasztala...

Óbudai Diákhotelről tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Szeptembertől kezdem egyetemi tanulmányaim, ebbe a kollégiumba vettek fel. Sok negatív véleményt olvastam róla, viszont elvileg azóta felújították és jobbak az állapotok, de friss véleményt nem találtam róla. Igazából minden információ érdekelne róla, szobák, fürdőszobák állapota, közösség, szolgáltatások. Akár privátban is írhatjátok, sokat jelentene a segítség mert aug. 31-ig döntenem kell hogy elfoglalom-e vagy albérletet keresek.

Köszönöm előre is mindenkinek.



2018. aug. 20. 00:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én is ide jelentkeztem, megkérdezhetem, hogy neked mikor jött az értesítő, meg hol? Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszolok, de nekem meg nem jött semmi :/
2018. aug. 20. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Neptunban jött az értesítés, kiküldték emailben is. (aug. 16-án mindenkinek kiküldték)
2018. aug. 20. 16:40
 3/3 anonim válasza:
Szia. Érdeklődnék, hogy végül hogy döntöttél? Kolis vagy? :)
2018. nov. 18. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!