Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Tudna segiteni aki volt mar...

Tudna segiteni aki volt mar angol potvizsgan? Hany % tol van meg a 2 es? Ha mondjuk az irasbelim 2 es szintet eleri de a szobelim 1 es akkor atmegyek? Valaki tud segiteni a tetelek kidolgozasaban+1-2 nyelvtani lecke elmagyarazasaban?

Figyelt kérdés
11 ben megbuktam angolbol bar egyik nap azt mondta a tanar hogy atenged aztan meg azt hogy nem. Lehet rajtam rohogni de most keztem el tanulni az utolso 8 napban augusztus 29 lesz az irasbeli es a szobeli is. Nem a kifogasokat keresem de 2 hetet pihentem majd juliustul dolgoztam most fejeztem be 20 an. Igazabol a tanar is mondta hogy lehetnek 4 es is akar mert felevkor 3 as voltam es azt rontottam le es ezt azert mondta mert a nyelvtani reszt en ertem a legjobban az osztalybol persze en se mindent ertek de igazabol a szokincsel van a bajom meg meg 1-2 nyelvatni resszel

2018. aug. 21. 15:44
 1/10 anonim válasza:
Nyelvtanból milyen segítség kéne?
2018. aug. 22. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Ha neked jo akkor privatba leirnam
2018. aug. 22. 13:00
 3/10 anonim ***** válasza:
HA jól tudom, min a 2 esetben el kell érni legalább 25%-ot
2018. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Azert kérdezem hogy hany % kell a 2 hez mert mashol ilyen 50% ot olvastam ami szerintem tul sok
2018. aug. 22. 16:17
 5/10 A kérdező kommentje:
Valaki segithetne mert szerdan van a potvizsgam
2018. aug. 27. 09:26
 6/10 anonim ***** válasza:

Érettségin pl úgy van ha jól tudom, hogy írásbelin el kell érned minimum 12%-ot, hogy mehess egyáltalán szóbelizni aztán szóblein megint el kell érned a minimum 12%-ot azonban ha az összesített pontjaid (azaz írásbeli+szóbeli) nem érik el az egész érettségi 25%-át, akkor megbuktál


Például: írásbeli 100 pont akkor minimum 12 pontot el kell érned, hogy mehess szóbelizni, szóbelin (50 pont) szitné el kell érned ezt a 12 %-ot (6 pont) de például írásbelin és szóbelin is csak 12-12%-ot érsz el megbuktál mivel a 12+6=18 pont nem éri el a 100+50 pont 25%-át azaz 38 pontot. Leegyszerűsítve ha te csak 12 pontot érsz el írásbelin, akkor szóbelin 26-ot minimum el kell érned, hogy az egész meg legyen kettes. De ezek a pontok ugye függnek a maximális pontokról is, mivel 100-nak és pl 120-nak nyílván nem annyi a 12%-a.


Szerintem pótvizsgán is hasonlóan kell lennie, vizsont olyanról is hallottam, hogy a tanárod dönti el hány%-tól van meg a kettes

2018. aug. 27. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ui.: Am az 50% egyáltalán nem "sok" csak attól függ milyen tantárgy, mármint szakmán még középsuliban/szakközépsben is annyi a kettes határ..még pótvizsgán is
2018. aug. 27. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Odairtam hogy angol. Ha elerem a szobelivel es az irasbelivel egyutt a 30% ot akkor az meglehet vagy keves?
2018. aug. 28. 01:48
 9/10 anonim ***** válasza:
Igen, de mint mondtam már 25-től is meg kellene elvileg lennie. (A % független, csak a pont más tantárgyanként). De egyébként ne arra koncentrálj, hogy kettes meg legyen, hanem hozd ki a maximumot magadból
2018. aug. 28. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
valaki tudna segiteni tetelekben surgos lenne
2018. aug. 28. 17:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!