Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Leszeretném rakni a jogsit,...

Leszeretném rakni a jogsit, de az áltis bizit nem találom, érettségi bizit elfogadják?

Figyelt kérdés

Időközben költözködés is volt meg minden,nem tudom hová raktam,rég voltak már az általános sulis évek :D

Sok helyen megnéztem már,de nem találom.


Azt mondta ismerősöm a suliba menjek be és tudnak adni másolatot is.


Szerintetek elfogadják??


2018. aug. 25. 16:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kérned semmit sem, elfogadják az érettségidet. Annyi a lényeg, hogy a 8 osztályod meglegyen és azt bármilyen annál magasabb végzettséget igazoló papírral be tudod bizonyítani. Én pl. az egyik év végi gimis bizonyítványomat vittem, mert akkor az volt az utolsó. Az érettségi is jó lesz.
2018. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Én is így gondoltam,hogy már egy érettségi azért bizonyítja,hogy meg van a 8,hiszen másképp gimnáziumba sem járhattam volna :)

2018. aug. 25. 16:41
 3/3 anonim ***** válasza:
Elfogadják biztos! Ha nincs meg a 8, nem mehetsz középiskolába-gimibe. 😊
2018. aug. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!