Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha minden tárgyból kaphatok...

Ha minden tárgyból kaphatok megajánlott jegyet, akkor végülis nem kell vizsgáznom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Idén kezdem az egyetemet, ezért vagyok ennyire fogalmatlan, szóval jelenleg annyit tudok, hogy lesz 6 tantárgyam ebben a félévben, mindegyikre lehet megajánlott jegyet szerezni. Ezek szerint, ha nekem "megfelel" a jegy amit a tanár mond, akkor ennyi, pipa, nincs vizsga akár egyik tárgyból sem?

2018. aug. 28. 00:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a megajánlott jeggyel kiválthatod a vizsgát.
2018. aug. 28. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az első is írta.

Ellenben nem olyan egyszerű 6 tárgyból is megajánlottat szerezni a legtöbb karon.

Hajrá és kitartás!

2018. aug. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Egyetértek a kettessel. Keményen meg kell egy megajánlottért dolgozni. Ráadásul ott általában megadják, hogy hanyastól számít megajánlottnak. Van ahol közepestől, viszonvan ahol csak a négyestől...Míg vizsgán a ketteszótől megvan a tárgyad.Szóval ki van ez találva:-DD
2018. aug. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok tárgyon max 3-asig lehet szerezni megajánlottat, tehát ha 4-est vagy 5-öst szeretnél, kénytelen leszel elmenni vizsgázni. Legalábbis nálunk így volt.
2018. aug. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nnálunk a Miskolci Egyetemen pl csak 4-es, 5-ös lehet megajánlott, de sok tanár megadja 1,2,3-ra is, utólagos vizsgafelvétellel.
2018. aug. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen én is gondoltam, hogy nem csak szép mosolyra adják, remélem évközben ha eléggé odateszem magam akkor meg lesz:) mégiscsak jobb mint egyszerre mindent...

Lenne még egy kérdésem: Ha sikerül mindenből jó jegyet szereznem, és tényleg nem megyek vizsgázni, akkor a vizsgaidőszakban nem kell bejárnom? Vagy ez hogy működik?

2018. aug. 28. 16:08
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
#6 Akkor nem kell bejárni.
2018. aug. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Vizsgaidőszakban nincsenek órák, csak megadott időpontban vizsgák. Abban a pár hétben csak tanulsz a vizsgáidra és reménykedsz, hogy meglesz mindegyik. Ha megajánlottal megcsinálod az összes tárgyad, ne mondd el túl sok csoporttársadnak :D Naaaaagyon irigyek lesznek. Neked meg lesz pár hét "szabadságod", amikor hallgathatod a sírásukat.
2018. aug. 30. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
ennyire lehetetlen megcsinálni?:(
2018. aug. 30. 23:56
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly második félévben csak gyak.jegyes tárgyaim voltak, 2 hét alatt lezavartam az egész hóbelevancot, többiek még egy hónapig küzdöttek a vizsgákkal...:P :D
2018. aug. 31. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!