Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csigavér autósiskoláról...

Csigavér autósiskoláról tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Van most egy akciójuk, hogy 10 óra ingyen van. Hallottam olyat, hogy ennek az a hátránya, hogy nagy az esély arra, hogy megbuktatnak. Igaz ez?
2010. jún. 21. 17:39
 1/8 anonim ***** válasza:
amikor a barátom csinálta, akkor is volt valami ilyesmi akció, hogy pár óra ingyen, pontosan nem tudom, hogy mennyi, de ő azt mondta, hogy mindig 10-15 perccel előbb hagyta abba az oktató az órát(rutin, forgalmi), mint kellett volna, szóval így lecsalták az ajándék órákat!
2010. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szeretnek buktatni is. De ez nem csak ennél fordul elő. Nekik az a jó minnél több pótórát veszel ...
2010. jún. 23. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
első vagyok, olyat is hallottam, hogy addig semmiképp se engednek át, ameddig nem fizetsz, általában 20e-t "kérnek" 10 az oktatónak 10 a vizsgabiztosnak... ha nem fizetsz tuti a bukás, valami apróságot úgy is találnak, ami miatt megbuktathat.
2010. jún. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

addig tényleg nem engednek át, amíg nem fizeted le őket

tapasztalat

2010. jún. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Én mindenből elsőre átmentem! (és nem fizettem le senkit)

RUTIN AUTÓSISKOLA

2010. jún. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
én a csigavérnél nem fizettem le senkit, az oktatóm is mondta, h ne tegyem. vettem pár pótórát, de sztem jogos volt. egyszer buktam rutinon, de az én hibám volt.
2011. febr. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nővérem úgy ment már oda, hogy tudott vezetni. Tőle is kérte a kenőpénzt az oktató, de ő természetesen nem volt hajlandó fizetni, így aztán ki is talált valamit az oktató, hogy megbuktassa. Ez még 2x történt meg talán. Aztán már nagyon ideges volt nővérem, pláne, hogy az oktató a pótdíjakkal végül ki is pótolta a neki járó kenőpénzt. Aztán már átengedték. Kerüld el a csigavért! Oszt.társam is csupa rossz tapasztalatot szerzett ott.
2011. júl. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
08:15... itt most a csigavérről van szó.
2011. júl. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!