Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Debrecen Kossuth 3 koliba mit...

Debrecen Kossuth 3 koliba mit kell vinni bekoltozeskor?

Figyelt kérdés
Elsoeves vagyok, sohasem voltam meg kolis, ezert jol jonne par otlet mit erdemes vinni. Orulnek akar listanak is. Koszi elore is

2018. aug. 29. 14:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom ilyenekre gondolsz-e, hogy ágynemű, vagy általános dolgokra. Nyilván kellenek tisztálkodószerek, evőeszközök, tányérok, poharak. Ha akarsz főzni, fazék/serpenyő. Ha akarsz mosni, mosószer, öblítő. 2 papucs, 1 zuhanyzáshoz, 1 a szobába. A kolit magát nem ismerem, nálunk kellett saját ágynemű és kislámpa, volt vízforralóm is. Érdemes otthonról most vinni tartós élelmiszereket, pl müzlit, tejet, vizet, olajat, sót, cukrot, stb. Én mindig vittem télikabátot, vastag pulcsikat és csizmát már beköltözéskor.

Bónuszként füldugó, és szempárna, ha nem tudsz zajban és fényben aludni.

2018. aug. 29. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszii
2018. aug. 29. 19:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!