Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nekem nagyin rosszul menta...

Nekem nagyin rosszul menta metak általánosba es most megyek 9-be és van róla papirom hogy szamologepet es zobb idot buktatas elkerulése es felek kozepsuliba jobban nem fog. Menni a matek felmentetni hogy tudom magam?

Figyelt kérdés
2018. aug. 30. 11:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Megmutatod ezt a kérdést, automatikusan felmentenek minden alól.
2018. aug. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, én hatezer füzetet telegyakoroltam matekpéldával, mégse ment soha gimiben. De azért ne add fel, keress valakit aki korrepetál. Mondjuk magyarból is. Ha nem adod fel, legalább látják rajtad, hogy próbálkozol, és azért javulsz is.
2018. aug. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha az eddigi évek alapján már csak az írásodból sem derült ki hogy diszgráfiás vagy, amellett hogy elég nagy az esélye annak is, hogy a diszkalkuliás is vagy, akkor érdemes lenne mindkettőt kivizsgáltatni. Mert a kérdésed alapján vagy valami agyi bajod van, vagy irtó lusta és igénytelen ember vagy.
2018. aug. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!