Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SZTE: honnan tudjam melyik...

SZTE: honnan tudjam melyik terembe/épületbe kell mennem?

Figyelt kérdés
BTK-ás vagyok és most kezdem az első évemet. Nem tudom azonban megfejteni a terem kódokat. Tudnátok segíteni? (Linkeket szívesen fogadok)

#SZTE #BTK #teremkereső
2018. aug. 31. 22:25
 1/1 anonim ***** válasza:

Már épp kérdeztem volna, hogy melyik kar, mert a miénknek pl. tök jó tereminformációs oldala van, de úgy látom a tiéteknek nincs ilyen.

Viszont csak 2 épülete van a karnak + ezen kívül még talán a TIK-ben lehetnek óráitok, és mindhárom épület egy köpésre vannak egymástól, úgyhogy annyira nagy kaland nem lesz szerencsére a termek megtalálása. :)

Ha beírod esetleg egyesével a termek kódjait google-be, azzal lehet jutsz valamire. Ha nem, akkor meg random embereket leszólítgatsz, akik a BTK előtt csöveznek és/vagy megkérdezed a postást.

2018. szept. 1. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!