Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ajanlanatok nekem olyan...

Ajanlanatok nekem olyan iskolakat a balaton korul ahol van drama szakkor?

Figyelt kérdés

Bocsi ha rossz kategoria.

Neztem mar tobb iskolat is, de a holnapjukon nem talaltam

drama szakkort. Tehat ahol orak utan lehete jarni drama szakkorre, lehetoleg a balaton korul.


Ja es meg egy kerdes. Csak Budapesten van szineszi kozepiskola? Mert eloszor szineszi kozepiskolaba szerettem volna menni, de nemtudom, hogy az csak Budapesten van-e? Mert az tul messze lenne nekem.

Es en viszont ha van ra lehetoseg mindenkeppen olyan iskolaba szeretnek menni, ahol van valamifele, drama oktatas/szakkor.


A valaszokat elore is koszonom. 16L



2018. szept. 1. 14:55
 1/1 A kérdező kommentje:
Bocsi, inkabb ugy tennem fel a kerdest, hogy Veszprem, Somogy, Zala, Vas, Gyor-Moson-Sopron megyeben tudnatok nekem olyan kozepiskolakat ajanlani, ahol van szinjatszo/drama szakkor?
2018. szept. 1. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!